AKTUÁLNĚ

Loona Dance – protanči se ke svým snům

Někdy se probudím a pamatuji si sen plný zmatenosti a jsem ráda, že to byl jen sen. Jindy sním o životě naplněném láskou a krásnými zážitky s partnerem, přáteli, rodinou, ale i sama se sebou, a tehdy toužím, aby se sen stal realitou. Je krásné, když sen se stává skutečností.
A proto podpořme své sny ať jsou promítnuty do reality skrze tanec.

Další lekce LOONA DANCE je 30.10., kde naše sny podpoříme šamanským tancem záměru a meditací, podíváme se do našeho nitra, kde je naše nejtnajnější přání, které si nedovolíme, třeba ani představit. Pojďme ho vytancovat, vymeditovat a žít….s láskou Jovana Šilarová Matissková

Loona dance- protanči se ke svým snům  vždy 1x měsíčně v úterý od 18.30 – 20.30
Termíny:  22.11., 8.1., 12.2., 5.3., 9.4., 14.5.,11.6.
Loona studio, Křižíkova 67, Praha 8- Karlín, T.: 723 427 332

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Czech Design Week

Těším se taky, že Vás potkám 29.11.-2.12.2018 na Czech Design Week. Víc informací zde:   http://czdw.cz/

V pořadí již 5. ročník Czech Design Week proběhne v termínu od 28. 11. – 2. 12. 2018 v prostorách Kongresového centra Praha. Přehlídka designu představí na stovku českých a zahraničních designerů a svým návštěvníkům nabídne to nejlepší z českého skla, porcelánu, šperků, interiérového designu, design studií, dětského interiéru, originálních hraček, dále pak grafický design, umění, či průmyslový design. Další autorská díla designérů budou k vidění ve více než dvaceti partnerských Design Store obchodech v centru Prahy.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

3. ROČNÍK PÁLAVSKÉHO FESTIVALU

Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Autokempu Merkur v Pasohlávkách.

Předpokládaný termín 3. ročníku 7.6. – 9.6.2019

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.